logo EIP
Team Office - přinášíme něco navíc...
Team Office - řada StandardTeam Office - řada Professional
 
HOME PAGE
KDO JSME
PRODUKTY
CENY
KONTAKTY
REFERENCE
CO ZÍSKÁTE
PRÁCE

Řešení pro obchodní společnosti

Zdrojem příjmů většiny společností jsou jejich obchodní aktivity. Na trhu existuje čím dál větší přetlak nabídky před poptávkou a každý detail může rozhodovat o úspěchu, či neúspěchu společnosti. Naše řešení postavené na základech informačního systému Team Office respektuje všechny tyto aspekty. V obchodní společnosti existuje několik klíčových oblastí pro efektivní spojení všech Vašich činností. V první řadě je to práce se zákazníkem a jeho požadavky (nabídka, objednávka, faktura), dále pak práce se skladem, produktem a jeho cenou. Vše musí být podloženo přesnými informacemi ve vztahu ke státním úřadům.


Pokud máte další obchodní jednotky mimo sídlo Vaší společnosti, pak poznáte jednu z největších výhod jedinečného řešení systému Team Office ve verzi SQL, kde jako komunikační médium slouží Internet nebo Intranet. Toto řešení umožňuje přímý přístup uživatelů systému k jedné centrální databázi. Díky tomu lze například provádět centrální zpracování účetnictví, předávat zakázky z přenosného počítače do firmy. Vše samozřejmě závisí na Vašich konkrétních potřebách a požadavcích.


Spousty dalších možností a výhod pro Vaše efektivní a kvalitní podnikání nelze v několika řádcích vystihnout, proto prosíme v případě Vašeho zájmu o další informace nebo CD se systémem Team Office, vyplňte požadované údaje a obratem obdržíte vše potřebné.

 

Základem kvalitní práce se zákazníkem je především snadná a rychlá dostupnost informací, která Vám umožní velmi pružně a rychle reagovat na jeho požadavky. V systému Team Office je tato činnost zajištěna modulem "Marketing", který poskytuje maximum potřebných informací a statistik. S jeho pomocí můžete evidovat veškerá jednání, kategorizovat jednotlivé zákazníky, pomocí kategorizace a tiskových výstupů lze velmi jednoduše vyhodnocovat její podíl na celkovém obratu Vaší firmy. K dispozici jsou také aktuální informace o platební morálce, poskytované slevě či ceníku. Pomocí modulu „Manager“ můžete na základě zadaných informací velmi dobře vyhodnocovat a následně organizovat marketingové činnosti firmy.


Získat zákazníka je základem úspěchu, ale efektivní práce s ním může úspěch ještě více zviditelnit. V systému Team Office lze možno sledovat celý obchodní proces. Od založení nabídky, přes vytvoření zakázky, následnou objednávku zboží pro vyřízení konkrétního požadavku, až do samotného vyskladnění a fakturace zboží. Systém je navržen tak, abyste v co možná nejmenší míře duplicitně zadávali informace. Informace z jednotlivých modulů se přenáší velmi efektivně, kdy vytváříte nové doklady na základě stávajících.


Elektronické napojení na všechny typy bankovních domů a automatické párování faktur je pouhým dokreslením přínosu řešení Team Office pro Vaši společnost.

     
 
  E-MAIL Řešení pro obchodní společnostivýrobní společnostiservisní společnosti