logo EIP
Team Office - přinášíme něco navíc...
Team Office - řada StandardTeam Office - řada Professional
 
HOME PAGE
KDO JSME
PRODUKTY
CENY
KONTAKTY
REFERENCE
CO ZÍSKÁTE
PRÁCE

Řešení pro výrobní společnosti

Pokud hledáte ekonomický systém pro potřeby obchodní či účetní společnosti nemělo být by to pro Vás být nikterak náročné. Avšak nalézt komplexní a ucelené řešení všech Vašich obchodních a výrobních aktivit, může být složitější.
Naší prioritní snahou není Vám nabídnout a prodat řešení, které Vám bude vyhovovat jen zčásti, ale jde nám hlavně o vyřešení Vašich zásadních problémů při řízení a řešení obchodních a výrobních procesů.
Řízení výrobního procesu, resp. zakázkovou Vám zajistí zakázková výroba.


Tak jako v jiných modulech je i v tomto modulu možné využít doplňkových aplikací určených k rozšiřujícím a detailním informacím o jednotlivých výrobních fázích, s cílem využít takto získané a evidované informace k efektivnějšímu výrobnímu procesu.

 

Pomocí tohoto modulu můžete vytvořit výrobní zakázky, připravit zadání pro samotnou výrobní činnost nebo vložit definované výrobky do zakázky se skladovou propojeností. To znamená, že pomocí modulu Zakázková výroba připravíte výdej potřebného materiálu do výroby a následný příjem výrobku z výroby, tzv. sklady a rozklady. Během výroby je evidenčně zajištěn stálý přehled o aktuálním pohybu materiálu a výrobků. Pomocí sestav a tiskových formulářů je možné zobrazit libovolné informace o průběhu výroby.


Co lze v modulu Zakázková výroba řešit?

  • vytvoření výrobní zakázky
  • vložení výrobku do zakázky
  • výdej materiálu do výroby
  • příjem výrobku z výroby
 
     
 
  E-MAIL Řešení pro obchodní společnostivýrobní společnostiservisní společnosti